Forum klanu -N2L- r18

IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Witamy na forum klanu [-N2L-] r18! Rozgość się i spamuj, ad maiorem satanae gloriam...

Share | 

Poznajmy się

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Cú Chulainn
Administrator
Administrator

Koziorożec Smok

Liczba postów : 33

PisanieTemat: Poznajmy się   Pon Sie 24, 2015 12:40 am

Witajcie Wąpierze!

Tema ten posłuży nam, by nieco bliżej poznać osoby po drugiej stronie kabla, skojarzyć osoby z nickiem. Pozwolę sobie zacząć.

Na imię dali mi Paweł... Cóż, mogło być gorzej. Lat skończonych 26, urodzony i zamieszkały w najwspanialszym mieście Polski, czyli Krakowie. Pracuję jako "Analityk ds. Kontroli Należności" dla amerykańskiej ubezpieczalni (outsourced), teoretycznie studiuję kulturoznawstwo porównawcze, choć idzie mi dość powoli.

O muzyce rozpisywał się będę w osobnym temacie, w dużym skrócie klasyczny rock, melodyjny death, neo-celtycki folk i czasem ambient. Ulubieni aktorzy Gary Oldman, Al Pacino, Bruce Willis; reżyserowie Tim Burton, Quentin Tarantino i Luc Besson oraz Shinichiro Watanabe i Makoto Shinkai (anime).

Uwielbiam czytać, przede wszystkim polską fantastykę, ale i norweskie kryminały, jak i klasykę science fiction. Autorzy najbliżsi memu sercu to Sapkowski, Kossakowska, Grzędowicz, Pacyński, Nesbo, Łukjanienko, Simmons i Dick.

Ponadto jestem graczem z ponad dwudziestoletnim stażem, zaczynałem od komputerów Amiga z takimi perełkami jak Super Frog, Ruf 'n Tumble czy Traps 'n Treasures. Obecnie grywam w tytuły, które przywodzą na myśl tamte czasy czyli pikselowate platformówki i rogue-like jak np. Rogue Legacy, Binding of Isaac, czy Cave Story. Tochę życia zeżarły mi też serie Diablo, Gothic, Elder Scrolls i Fallout, a nałogiem było przez pewien czas League of Legends.

Z bardziej nudnych rzeczy...
W kręgu mych zainteresowań jak i specjalizacji naukowej są kultury odległe - czy to w czasie czy przestrzeni, a w szczególności Celtowie (jak można wywnioskować z nicku), kultury Dalekiego Wschodu oraz wszelkie społeczności oparte na wierzeniach animistycznych (tzw. szamańskich, totemicznych). Drugim aspektem mych badań jest analiza internetu w perspektywie socjologicznej (oparta przede wszystkim o Hannerza i jego koncepcję kultur kreolskich).

To tyle tytułem wstępu. Miło mi poznać i liczę na Wasz odzew.

Długich dni i przyjemnych nocy,

Aithnea Kruczowłosa
Rada Klanu
Rada Klanu

Baran Pies

Liczba postów : 10

PisanieTemat: Re: Poznajmy się   Sro Wrz 02, 2015 2:47 am

Ależ tu się dzieje. Normalnie nie nadążam z czytaniem. To i ja się przedstawię, przynajmniej Chulainn będzie wiedział, kim jestem, bo się nie znamy przecież.

Sandra, lat niezmiennie od jakiegoś czasu 18 Wink Zamieszkała również w Krakowie, stąd też pochodzę. Pracy stałej nie posiadam, ze studiami bywa różnie Wink Większość czasu staram się robić coś, żeby pomóc zwierzakom, w szczególności psom. W domu posiadam ich sztuk 3. Można więc powiedzieć, że psy są jednym z moich zainteresowań.

Co do zainteresowań pozostałych - na pewno rośliny domowe, mam dość pokaźną kolekcję, staram się ich za bardzo nie ususzyć i nawet mi to wychodzi Wink Najwięcej w tej kolekcji jest storczyków, coś ponad 20 sztuk Smile Poza tym interesują mnie dawne kultury (idiańskie, celtyckie, nordyckie, ale również i słowiańskie), ubóstwiam też literaturę, kiedyś czytywałam sporo dzieł z okresu Młodej Polski /Witkacy <3/, ale ostatnio zbyt dużo huków i krzyków z sąsiedztwa sprawia, że zwoje mózgowe mi się prostują i nie przyswaja mi się ta Młoda Polska już tak dobrze, jak kiedyś (innymi słowy - skupić się nie mogę), zatem przerzuciłam się na inną gałąź literatury, mniej zawiłą w formie, acz nadal ciekawą w treści - fantastykę Smile Moje upodobania muzyczne dobrze się z tą fantastyką zgrywają, gdyż słucham głównie folk metalu (Rhapsody of Fire, Elvenking, Omnia, Dalriada i inne tego typu), chociaż nie pogardzę też metalem symfonicznym (jak choćby Nightwish), a czasem i black metalu posłucham, i heavy metalu, i dobrego rocka - różnie to bywa.

W gry komputerowe różnorakie również grywam od dawna, aczkolwiek ostatnio nie bardzo mi na to czas pozwala, a do tego na moim kompie nie pójdzie Wiedźmin 3, więc foszek z przytupem.

Z rzezy nudnych natomiast - niegdyś pisywałam jakieś wierszydła, które dawno temu przepadły wraz z umarłym dyskiem, co w sumie wyszło na dobre, bo przynajmniej nie muszę się żenować ich poziomem Razz czasem też stworzę coś z zakresu rękodzieła, ale to tak, jak z literaturą Młodej Polski - za dużo hałasu, za mało możliwości skupienia, a to zabija we mnie wszelaką kreatywność.

Lubię ciszę, święty spokój, bliskość natury i "dalekość" większych skupisk ludzi. Bywam wredna, złośliwa i cyniczna. Boję się pająków. Jestem leniwa i uparta. No cholera, nie wiem, co tu jeszcze napisać. Pewnie i tak nikt tego nie przeczyta, bo macie forum w dupie. No i dobra.

Aithnea.

ze strzaskaną harfą snów
płynę- szukam jej
nie odnajdę już."
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LordBlade

Liczba postów : 2

PisanieTemat: Re: Poznajmy się   Sob Wrz 12, 2015 10:43 pm

Witam. Z tej strony Krzysiek , lat 39 ( stary koń) , gram w BW  od tak długo że już nie pamiętam kiedy to sie zaczęło Very Happy . Mieszkam w Łodzi , uwielbiam książki , głównie Chmielewskiej , Sapkowskiego, R. Cooka, Grischama. W domu mam 3 dzieci , psa, kota, i żółwia morskiego. Pracuję w MPK.Staram się nie wychylać przed szereg, ale na innym serwerze mam w randze wpisane '' Zadym" , bierze się to z tego że jak już trzeba kogoś opieprzyć to wówczas nie cyrtolę się z towarzystwem , taki już mój charakter Razz . Nie lubię ignoranctwa, chamstwa i samolubstwa.Marzeniem życia byłoby zamieszkać nad Morzem  liczę na to że się kiedyś spełni Rolling Eyes

No to by było na tyle w kwesti wstępu  , życzę wszystkim miłej i owocnej gry .
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
morgaina

Liczba postów : 1

PisanieTemat: Re: Poznajmy się   Nie Wrz 13, 2015 11:46 am

Cześć.
Mam na imię Asia, lat hmm nieustająco 18 Wink dwójka dzieci na koncie plus mąż, dom i praca do ogarnięcia na bw mam czas głównie wieczorami przy krzywym spojrzeniu małżonka. W bw już gram trochę głównie na r7, nie ukrywam że gra tutaj to dla mnie przyjemność i jeszcze nie rozkminiłam wszystkich jej tajemnic ale się staram. Lubię czytać książki ostatnio fantastyka chociaż już prawie wcale nie mam na to czasu, dobrym serialem też nie pogardzę ostatnio na tapecie The walking dead i trawka .
Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję że będzie nam się dobrze razem grało.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
wielkieboo

Liczba postów : 3

PisanieTemat: Re: Poznajmy się   Pon Wrz 14, 2015 11:44 am

Witam, tu Bartek lat 22 przebywający za granicą a dzisiaj leczący kaca po weekendzie, kawaler, mieszkam w Heerhugowaard koło Amsterdamu i pracuję przy chryzantemach, lubię dobrą książkę(fantastyka, kryminał), dobrym filmem lub serialem nie pogardzę(przeważnie przed filmem jakiś blant na lepsze skupienie się na filmie). Jestem spokojnym człowiekiem który jednak ma próg wytrzymałości którego lepiej nie przekraczać bo potrafię być kurewsko wredny jak kto na to zasłuży, lubię muzykę klasyczną szczególnie skrzypce, zwierząt nie posiadam, za to 4 siostry z którymi mam kontakt telefoniczny i widuje je tylko na urlopach(a szkoda), nie wiem co tu jeszcze napisać to jak jakieś pytania to pisać albo jak mnie wena chwyci to coś jeszcze napiszę.

edit: W Polsce mieszkam w małej wiosce o nazwie Radawnica, jest to na pograniczu wielkopolski zachodnio-pomorskiego i kujawsko-pomorskiego.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tępa Strzała

Liczba postów : 8

PisanieTemat: Re: Poznajmy się   Sob Paź 03, 2015 4:10 pm

Marcin 27 lat Smile

Z zawodu jestem kucharzem Smile
Widze, ze podobnie jak przedmówcy lubię poczytać fantastyke głównie polską.
Magdalena Kozak wymiata Smile

To moj pierwszy raz na bw Smile ale szybko sie ucze Smile
Mieszkam w Szczecinie
To by było chyba na tyle.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Aithnea Kruczowłosa
Rada Klanu
Rada Klanu

Baran Pies

Liczba postów : 10

PisanieTemat: Re: Poznajmy się   Nie Paź 18, 2015 12:14 pm

Troszkę się, widzę, pod moją nieobecność forum ruszyło, ładnie Smile Chociaż szkoda, że nadal tak mało osób sie odzywa. Anyway, miło mi Was poznać Smile

ze strzaskaną harfą snów
płynę- szukam jej
nie odnajdę już."
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Poznajmy się   

Powrót do góry Go down

Poznajmy się
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1