Forum klanu -N2L- r18

IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Witamy na forum klanu [-N2L-] r18! Rozgość się i spamuj, ad maiorem satanae gloriam...

Share | 

Filmy i seriale

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Cú Chulainn
Administrator
Administrator

Koziorożec Smok

Liczba postów : 33

PisanieTemat: Filmy i seriale   Czw Wrz 03, 2015 3:42 pm

Ostatnio wielkieboo pytał o jakiś dobry film, oto i dobry temat do dyskusji! Very Happy

Jeśli ma ktoś ochotę na rozrywkę, poleciłbym kilka tytułów.

"RED" - Bruce Willis jako emerytowany, zabójczo skuteczny agent wywiadu, John Malkovic w rol paranoicznego eks-agenta węszącego wszędzie spisek, do tego Morgan Freeman i kilka innych barwnych postaci. Dużo akcji i humoru.

"Snatch" - tutaj z kolei Jason Statham grający brytyjskiego gangstera i Bradd Bitt jako cygański bokser. Śmiałem się do rozpuku, arcydzieło brytyjskiej komedii akcji.

Ktoś coś? Hmmm?

Crevaison

Liczba postów : 3

PisanieTemat: Re: Filmy i seriale   Pią Wrz 04, 2015 7:47 am

Oglądacie seriale? Jeśli tak to i jakie i dlaczego?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Cú Chulainn
Administrator
Administrator

Koziorożec Smok

Liczba postów : 33

PisanieTemat: Re: Filmy i seriale   Pią Wrz 04, 2015 1:15 pm

Swojego czasu oglądałem ich całe mnóstwo, do ulubionych zaliczyłbym Firefly, Battlestar Gallactica, Fringe i Castle. Obecnie oglądam to, co w telewizji znajdę, ale nie narzekam - mam do wyboru wszystkie serie NCIS i CSI (włącznie z nowymi CSI: Cyber i NCIS: New Orlean), a teraz właśnie oglądam strych dobrych Gliniarza i Prokuratora. Very Happy

Dlaczego właśnie te? Lubię dobre Sci-Fi jak i seriale kryminalne. Najlepsze tytuły odznaczają się dobrze wykreowanymi postaciami, jak i przewrotną, wciągającą fabułą.

Ponadto widziałem swego czasu sporo dobrych anime, jak choćby Cowboy Bebop, Wolf's Rain, Ergo Proxy, czy choćby Hellsing. Jeśli wyzbyć się głupich uprzedzeń, można znaleźć prawdziwe serialowe skarby - z tą tylko różnicą, iż aktorzy są narysowani. Wink

wielkieboo

Liczba postów : 3

PisanieTemat: Re: Filmy i seriale   Pon Wrz 14, 2015 11:53 am

polecam serial "dexter": koleś pracuje w policji jako specjalista od badań krwi, a gdy wychodzi z pracy morduje ludzi którzy mają coś na sumieniu, jest 8 sezonów więc serial na dłuższy okres czasu

"misja afganistam": ciekawie pokazane życie żołnierzy w Afganistanie, tylko kilkanaście odcinków więc akurat na nudny weekend
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Filmy i seriale   

Powrót do góry Go down

Filmy i seriale
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1